Zimowe potrzeby skóry – salon kosmetyczny w Bielsku-Białej

Większość z nas, dba o nasza skórę latem, kiedy narażamy ją na wzmożoną ekspozycję na promienie ultrafioletowe. Boimy się raków, czerniaków, przebarwień i poparzeń słonecznych. Chronimy skórę przed nadmiernym wysuszeniem przez promienie słoneczne. Czy tak samo dobrze chronimy naszą skórę zimą? Okazuje się, że mało kto otacza troska skórę właśnie w najtrudniejszym dla niej okresie, czyli w zimie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że dbamy o skórę w szczególny sposób praktycznie tylko w słoneczne dni. Smarujemy je kremami z filtrem {przegląd wskaźników: wikipedia}, nawilżamy balsamami nawilżającymi. Jednak to w zimie skóra zasługuje na najwięcej uwagi. Jak zatem o nią dbać by była zdrowa, piękna i świeża?

Kosmetyczka z Bielska-Białej będzie osobą, która nam doradzi najlepiej jak dbać o skórę by zima jej nie wysuszyła i by wiosną wyglądała tak jakby zimy w ogóle nie było. Dostępny na co dzień dla każdego salon kosmetyczny jest miejscem, do którego powinniśmy udać się w pierwszej kolejności jeśli chcemy dowiedzieć się jak profesjonalnie zadbać o cerę w zimie. Doraźnie warto skórę nawilżać, najlepiej tłustym kremem nawilżającym, dzięki temu nasza skóra nie będzie nadmiernie wysychać. Krem którego używamy w zimie powinien być bogaty w składniki odżywcze. Dzięki temu zastosujemy warstwę izolacyjną, która ochroni nasza skórę przed mrozem i zimnym powietrzem, które negatywnie na nią wpływa.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu kosmetycznego w Bielsku-Białej {przegląd gabinetów: swiaturody>kosmetyczki z Bielska-Białej} przed zimą. Jeśli aktywnie zamierzamy spędzić zimowy czas na okolicznych stokach, to ochronna terapia jest tu obowiązkowa. Oprócz stosowania ochronnych kremów, konieczne jest również wspomaganie skóry od środka. Warto zastosować suplementy diety bogate w witaminę A i kwas foliowy, które wzmocnią komórki naszej skóry. Zima dla naszej skóry jest dość trudną porą roku sama w sobie. Jeśli dodatkowo zamierzamy aktywnie korzystać z jej uroków, to skóra bez wspomagania nie da sobie rady. Wyobraźmy sobie co się dzieje ze skórą kiedy szusujemy cały dzień na stoku. Dlatego bardzo istotna jest odpowiednia jej ochrona i pielęgnacja. Nie warto przez kilka zaniedbań zniszczyć sobie cery, tym bardziej, że jej dobudowa może być bardzo długotrwała. Jeśli dbamy o naszą aktywność fizyczną zimą, dbajmy również o kondycję skóry. Skóra potrzebuje opieki cały rok, a nie tylko w wakacje podczas słonecznych dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>